W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Artykuły

HTML5. Komponenty

HTML5. Komponenty

Dla wszystkich początkujących i średniozaawansowanych programistów polecamy nową publikację "HTML5. Komponenty". Z pewnością umożliwi ona poszerzenie wiedzy z zakresu technologii HTML5.

Czytaj dalej »

Zostań Wydawcą w PWN!

Zostań Wydawcą w PWN!

Wydawnictwo Naukowe PWN największy i najbardziej renomowany wydawca podręczników akademickich, lider w zakresie udostępniania książek i treści na platformach elektronicznych, poszukuje najlepszego Kandydata lub Kandydatki zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju na stanowisku:Wydawca (informatyka) 

Czytaj dalej »

Big Data

Big Data

25 lutego odbyła się jedyna w Polsce konferencja dla profesjonalistów zajmujących się "dużymi danymi" - poświęcona technologicznym aspektom wprowadzania, rozwoju i wykorzystania rozwiązań Big Data. 

Czytaj dalej »

Aktywacja aplikacji systemowych

Aktywacja aplikacji systemowych

Interfejs programistyczny uniwersalnej platformy Windows 10 implementuje mechanizm komunikacji pomiędzy zainstalowanymi aplikacjami. Dzięki temu odpowiednio skonfigurowane aplikacje mogą aktywować się wzajemnie i wymieniać pomiędzy sobą dane. Możliwość ta zostanie zaprezentowana na przykładzie aktywacji systemowych funkcji do odczytywania kontaktów i wysyłania wiadomości tekstowych. 

Czytaj dalej »

Polecamy

Partnerzy