Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


O nas

Witamy w serwisie IT.PWN.PL

Dzięki naszemu serwisowi, przygotowanemu przez Wydawnictwo PWN, zapoznasz się z bezpłatnymi informacjami i poradami wykwalifikowanych ekspertów z branży informatyki i zdobędziesz fachową wiedzę, dzięki której poradzisz sobie z każdym problemem IT.

Marka PWN jest synonimem wiedzy na najwyższym poziomie. Od ponad sześćdziesięciu lat staramy się upowszechniać wiedzę w wielu dziedzinach, w tym o informatyce, wydając szereg publikacji cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem Czytelników. Dzięki współpracy z czołowymi specjalistami i praktykami z różnych dziedzin nauki, publikacje PWN stanowią niezastąpione źródło wiedzy.

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia Wydawnictwa PWN stworzyliśmy unikatowy serwis – IT.PWN.PL. Znajdziesz tu bezpłatne informacje i porady wykwalifikowanych ekspertów z branży informatyki. Codziennie nowe artykuły, kilkudziesięciu specjalistów – wszystko po to, żeby pomóc Ci osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

Nasi eksperci to wykwalifikowani specjaliści, którzy chcą dzielić się swoimi kompetencjami, posiadający nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również wieloletnią praktykę. Doskonale znają specyfikę branży, wiedzą, z jakimi problemami możesz stykać się na co dzień. Wiedzą, jak Ci pomóc dzięki praktycznym poradom i drobnym trickom, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Wydawnictwo Naukowe PWN

ul. Gottlieba Daimlera 2

02-460 Warszawa

www.pwn.pl

Polecamy

Partnerzy