Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Sieci

Praktyczna analiza powłamaniowa

Praktyczna analiza powłamaniowa

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo aplikacji webowych jest jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa Internetu, w tym serwerów udostępniających usługi w sieci. Włamania na serwery HTTP niosą jednak za sobą o wiele większe ryzyko niż podmiana zawartości strony. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp nie tylko do poświadczeń logowania użytkowników danej witryny ale również plików serwera co niesie za sobą o wiele szersze konsekwencje.

Czytaj dalej »

Akademia sieci Cisco. CCNA. Pełny przegląd poleceń

Akademia sieci Cisco. CCNA. Pełny przegląd poleceń

Zbiór wszystkich poleceń na poziomie CCNA

Książka szczególnie przydatna dla osób przygotowujących się do egzaminu - w postaci skondensowanej i podręcznej publikacji - zawiera wiele cennych i łatwo dostępnych informacji, a podręczna forma sprawia, że jest to doskonała lektura zarówno w serwerowni, jak i w podróży.

Książka jest dostosowana do egzaminów ICDN1 640-822, ICDN2 640-816 oraz CCNA 640-802. Szybki przegląd ułatwia zapamiętanie poleceń i koncepcji w miarę przygotowań do egzaminu.

Czytaj dalej »

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 4

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 4

Sieci WAN – zasady dostępu

Książka stanowi materiał pomocniczy dla osób uczęszczających na kurs „Sieci WAN - zasady dostępu” w ramach programu CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4. Na kursie tym omawiane są technologie WAN i usługi sieciowe wymagane przez coraz silniej zintegrowane aplikacje w sieciach przedsiębiorstw. Niniejszy podręcznik, napisany i zredagowany przez instruktorów Akademii sieci, został pomyślany jako materiał pomocniczy podczas przygotowania do egzaminu. Struktura książki pozwala skoncentrować się na najważniejszych zagadnieniach i efektywnie zorganizować czas nauki.

Czytaj dalej »

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 3

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 3

Przełączanie sieci LAN i sieci bezprzewodowe

Oficjalny podręcznik dla uczęszczających na kurs „Przełączanie LAN i sieci bezprzewodowe” CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4. Kurs charakteryzuje się wszechstronnym podejściem do nauczania technologii i protokołów niezbędnych do zaprojektowania i zaimplementowania konwergentnej sieci komutowanej. Struktura książki pomaga skoncentrować się na najważniejszych koncepcjach i efektywnie wykorzystać czas przygotowywania się do egzaminów.

Czytaj dalej »

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 2

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 2

Protokoły i koncepcje routingu

Książka opisuje architekturę, składniki i działanie routerów. Wyjaśnia zasady routingu i jego podstawowych protokołów. Napisana i zredagowana przez instruktorów Akademii sieci jest oficjalnym podręcznikiem dla uczęszczających na kurs „Protokoły i koncepcje routingu” w ramach programu CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4. Podręcznik przygotowano tak, aby mógł służyć jako materiał pomocniczy dostępny wszędzie i o każdej porze. Struktura książki pomaga skoncentrować się na najważniejszych zagadnieniach i efektywnie wykorzystać czas przygotowywania się do egzaminów.

Czytaj dalej »

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 1

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 1

Oficjalny podręcznik programu CCNA Exploration Akademii sieci Cisco

Książka jest oficjalnym podręcznikiem dla uczęszczających na kurs „Podstawy sieci” w ramach programu CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4. Kurs ten obejmuje zagadnienia sieci, przechodząc od kwestii ogólnych do bardziej szczegółowych.

Podręcznik został napisany i zredagowany przez instruktorów Akademii sieci tak, aby mógł służyć jako materiał pomocniczy dostępny wszędzie i o każdej porze. Struktura książki pomaga skoncentrować się na najważniejszych zagadnieniach i efektywnie wykorzystać czas przygotowywania się do egzaminów.

Czytaj dalej »

Polecamy

Partnerzy