Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Algorytmy

Algorytmy

Algorytmy

Bardzo dobry kurs podstaw algorytmiki. W sposób nowatorski opisuje programowanie dynamiczne i liniowe. Przedstawia też sposoby rozwiązywania problemów NP-zupełnych. Omawia również algorytmy kwantowe.

Czytaj dalej »

Eksploracja danych

Eksploracja danych

Pierwszy w Polsce samodzielny podręcznik o metodach eksploracji danych w ujęciu algorytmicznym, a nie statystycznym. Omawia odkrywanie asocjacji, wzorców sekwencji, klasyfikację i grupowanie. Dla każdej z metod omówiono podstawowe algorytmy eksploracji ilustrowane licznymi przykładami. Dodatkowo przygotowano zestaw zadań i ćwiczeń do samodzielnego wykonania.

Czytaj dalej »

Wprowadzenie do algorytmów

Wprowadzenie do algorytmów

Zobacz najlepszy na świecie podręcznik z dziedziny algorytmów i struktur danych!

BIBLIA ALGORYTMÓW – teraz w ofercie PWN! To już VII wydanie znakomitego podręcznika z dziedziny algorytmów i struktur danych, w którym został ulepszony cały tekst książki. Zmiany obejmują dodanie nowych rozdziałów, poprawienie pseudokodu i wprowadzenie aktywniejszego stylu prezentacji.

Czytaj dalej »

Teoria i algorytmy sterowania

Teoria i algorytmy sterowania

Poznaj już dziś problemy i algorytmy sterowania!

Przedmiotem nowoczesnej teorii sterowania są podstawy analizy i projektowania komputerowych systemów sterowania i zarządzania. Książka przedstawia jednolite, syntetyczne ujęcie problemów i algorytmów sterowania, obejmujące nie tylko zagadnienia tradycyjne przydatne do projektowania prostych systemów automatyki przemysłowej, lecz również problemy sterowania w warunkach niepewności, zastosowania sztucznej inteligencji oraz zagadnienia sterowania kompleksami operacji – ważne w projektowaniu złożonych systemów sterowania i zarządzania – w szczególności, a komputerowych systemów wspomagających podejmowanie decyzji – w ogólności.

Czytaj dalej »

Polecamy

Partnerzy