Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


reQuest 2019!

reQuest 2019!

Po dwóch udanych edycjach, 26-27 września we Wrocławiu odbędzie się trzecia odsłona konferencji dedykowanej inżynierii wymagań i analizie biznesowej -> reQuest.

Już teraz można zarejestrować się i nabyć bilety w niższej cenie (liczba miejsc ograniczona), pod adresem https://request2019.syskonf.pl/rejestracja.

 Dwudniowe wydarzenie będzie się składać z dwóch części - konferencyjnej oraz warsztatowej. Obie części konferencji będą realizowane w kilku równoległych ścieżkach (osoby angielskojęzyczne również znajdą coś dla siebie). Uczestnicy będą mieli pełną dowolność w wyborze paneli, w których chcą uczestniczyć.

Wydarzenie jest przede wszystkim dedykowane

   *inżynierom wymagań,

   *analitykom biznesowym,

   *projektantom,

   *członkom zespołów zwinnych

   *inżynierom User Experience (UX),

   *wszystkich zainteresowanych projektowaniem rozwiązań biznesowych.

 

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji tak jak w latach poprzednich pozostaje "Request for innovation". Organizatorzy niezmiennie chcą łączyć wiedzę i doświadczenia z różnych obszarów i dyscyplin, by dzięki nim rozszerzać kompetencje i możliwości analityków. Na wiele sposobów aktywnie zachęcą się uczestników wydarzenia do zadawania pytań, dyskusji i zejścia z utartych ścieżek w kierunku szukania możliwości alternatywnych. Osoby, które czują się częścią wyżej opisanej społeczności lub chcą do niej dołączyć powinny czuć się zaproszone na konferencję reQuest.

 

IT.PWN jako partner medialny wydarzenia przyłącza się do zaproszenia Organizatora i również zaprasza do udziału w konferencji!

Szzegóły związane z wydarzeniem  znajdziecie pod adresem www.request.pl oraz na funpage'u konferencji https://www.facebook.com/reQuestConference/

Polecamy

Partnerzy