W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Spotkanie z Radkiem Smilginem, autorem książki „Zawód Tester”

Spotkanie z Radkiem Smilginem, autorem książki „Zawód Tester”

Spotkanie z autorem książki „Zawód Tester” Radkiem Smilginem połączone z fachowymi konsultacjami.Celem spotkania będzie przedstawienie książki Radka Smilgina „Zawód Tester” oraz rozmowa o pasji testowania oprogramowania z osobami poszukującymi kierunku swojego rozwoju lub chcących rozwijać się w testowaniu.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia, o godz. 18:00 w budynku Wydziału Nauk Społecznych UŚ przy ul. Bankowej 11 w Katowicach, sala 312 (III piętro). Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: redakcja@testerzy.pl z dopiskiem „Zawód Tester” Osoby, które nie będą mogły przyjść na spotkanie mogą przekazać swoje pytania mailowo na adres redakcja@testerzy.pl. Autor postara się odpowiedzieć na nie podczas spotkania. Spotkanie jest współorganizowane przez Akademickie Centrum Sukcesu UŚ w Katowicach.Patronem wydarzenia jest wydawca książki – WN PWN.Zapraszamy!

zawod_tester

smilgin spotkanie

Polecamy

Partnerzy