Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


PyCon PL 2015 – rejestracja już otwarta

PyCon PL 2015 – rejestracja już otwarta

PyCon PL 2015 to już ósma edycja ogólnopolskiej konferencji z grupy PyCon organizowana przez stowarzyszenie Polska Grupa Użytkowników Pythona oraz społeczność skupioną wokół języka Python, jak również wspierana przez Polską Grupę Użytkowników Linuksa. Celem tego wydarzenia jest integracja środowiska programistów Pythona, jak również środowisk biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych. Dzięki ciekawym pozycjom w agendzie i przede wszystkim luźnej, weekendowej formule PyCon PL przyciąga kilkuset uczestników, wśród których znaleźć można zarówno profesjonalistów, jak i osoby, które dopiero od niedawna programują w tym języku. Takie spotkanie to też świetna okazja by nawiązać nowe kontakty, odnowić stare, wymienić doświadczenie i podzielić się ze swoimi pomysłami na przyszłość. Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na tego typu konferencji, to zapewniamy, że warto.

Rejestracja dla uczestników konferencji PyCon PL 2015 została już otwarta. Mimo, że potrwa ona do końca września, zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania obecności w wydarzeniu. Wiąże to się z niższymi cenami za bilet oraz możliwością lepszego zaplanowania konferencji.

Formularz rejestracji można znaleźć pod tym adresem.

Atrakcje, atrakcje

W tym roku zmianie uległo miejsce konferencji. Hotel Ossa jest hotelem czterogwiazdkowym, z dużą renomą, oferującym szeroki wachlarz atrakcji dla jego gości m.in dostęp do krytego basenu oraz dyskoteka. Również dla wielbicieli kreatywnego
spędzania czasu wieczór gier planszowych oraz grill. To nie koniec atrakcji. Dla najmłodszych towarzyszów Hotel Ossa oferuje tzw. Kids Zone. Tak więc wyjazd biznesowy nie musi oznaczać rozłąki z rodziną. Doświadczeni animatorzy sprawią, że Wasze pociechy nie poczują nudy w trakcie gdy Wy będziecie uczestniczyć w spotkaniu.

Pomoc finansowa

W związku z zmianą lokalizacji ceny uległy zmianie. Dlatego też, uruchomiliśmy pilotażowy program pomocy finansowej dla uczestników indywidualnych, którzy mają gorszą sytuacje materialną. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na wzięcie udziału w konferencji na własny koszt, zgłoś się do nas wypełniając niniejszy formularz .

Dojazd z Warszawy do Hotelu (i z powrotem)

Dodatkowo, za dodatkową opłatą zapewniamy dojazd z Warszawy do hotelu (i z powrotem). Wynika to z położenia obiektu konferencyjnego oraz ograniczonych połączeń dojazdu komunikacją publiczną. Autobusy będą odjeżdżać w czwartek oraz piątek. Powrót nastąpi w niedzielę po zakończeniu konferencji. Dokładne czasy i miejsce odjazdu z Warszawy zostaną podane później.

Więcej informacji: http://pl.pycon.org/2015/postreg.html

Miło nam również poinformować, że it.pwn.pl zostało patronem konferencji.

Polecamy

Partnerzy