W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Inżynieria Wymagań i Analiza Biznesowa RE-Challenge – Forum z Okrągłymi Stołami

Inżynieria Wymagań i Analiza Biznesowa RE-Challenge – Forum z Okrągłymi Stołami

Wraz ze stowarzyszeniem Inżynierii Wymagań zapraszamy na Forum z Okrągłymi Stołami – Inżynieria Wymagań i Analiza Biznesowa RE-Challenge – które odbędzie się w Warszawie 15 maja 2015 roku. 

Inżynieria wymagań i analiza biznesowa są dosłownie najważniejszymi czynnikami sukcesu dla projektów IT, o czym świadczą dobitnie – między innymi – dane, opublikowane w 2014 roku w „Chaos Report” The Standish Group czy wyniki badań Instytutu Gartnera. Niestety, w rzeczywistości IT to dziedzina wciąż niedoceniana. Niesłusznie, bez niej bowiem nie tylko nie dałoby się żadnego projektu ukończyć, ale nawet rozpocząć. Wszyscy korzystają z rozwiązań z dziedziny IT, ale często bez pełnej świadomości jej zasad i w ramach działań o innych nazwach, na czym oczywiście cierpi jakość i produktywność przedsięwzięć IT.

Forum z Okrągłymi Stołami będzie ciekawym  i angażującym wydarzeniem na najwyższym światowym poziomie. Organizatorzy planują dyskusję panelową na temat przyszłości tej dyscypliny, perspektyw jej rozwoju sposobów zdobywania wiedzy z jej zakresu.

Więcej informacji na stronie: http://re-challenge.pl/ 

Polecamy

Partnerzy