Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


II odsłona konferencji Agile & Automation Days

II odsłona konferencji Agile & Automation Days

21-22 listopada pod hasłem „praktycznie, technicznie i zwinnie” odbędzie się druga odsłona konferencji Agile & Automation Days. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Warszawie.

Konferencja ma wymiar praktyczny, zarówno jeśli chodzi o same prezentacje, jak i towarzyszące im panele dyskusyjne. Uczestnicy konferencji będą też mieć możliwość wzięcia udziału w wybranych mini-warsztatach.

Specjalnym tematem tegorocznej edycji będzie automatyzacja i zwinność w testowaniu rozwiązań mobilnych.

Za program tegorocznej konferencji odpowiadał znany ze swoich praktycznych wystąpień Daniel Dec, wraz z wspierającą go Komisją Programową.
Pełna agenda już wkrótce, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami pierwszych prelegentów oraz tematami wykładów i mini warsztatów na stronie konferencji.

Gościem specjalnym konferencji będzie ekspert testowania aplikacji mobilnych Richard Bradshaw. Richard, znany też jako „Friendly Tester” podczas Agile & Automation Days wygłosi prezentację keynote „Mobile – clue is the name” oraz poprowadzi praktyczne warsztaty towarzyszące konferencji „Technical Mobile Testing”.

 

W ramach Agile & Automation Days odbędą się też po raz drugi zawody Automated TestingCup skierowane do testerów zajmujących się automatyzacją testów. Organizatorzy w tym roku postawili sobie za cel odwzorowanie środowiska pracy testera automatycznego pracującego w zespole zwinnym.

Już teraz możecie się zapisywać zarówno na konferencję, jak i na warsztaty oraz zawody.
Zapraszamy do rejestracji!

Polecamy

Partnerzy