Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Wydarzenia

Zostań Wydawcą w PWN!

Zostań Wydawcą w PWN!

Wydawnictwo Naukowe PWN największy i najbardziej renomowany wydawca podręczników akademickich, lider w zakresie udostępniania książek i treści na platformach elektronicznych, poszukuje najlepszego Kandydata lub Kandydatki zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju na stanowisku:Wydawca (informatyka) 

Czytaj dalej »

Big Data

Big Data

25 lutego odbyła się jedyna w Polsce konferencja dla profesjonalistów zajmujących się "dużymi danymi" - poświęcona technologicznym aspektom wprowadzania, rozwoju i wykorzystania rozwiązań Big Data. 

Czytaj dalej »

PyCon PL 2015 – rejestracja już otwarta

PyCon PL 2015 – rejestracja już otwarta

PyCon PL 2015 to już ósma edycja ogólnopolskiej konferencji z grupy PyCon organizowana przez stowarzyszenie Polska Grupa Użytkowników Pythona oraz społeczność skupioną wokół języka Python, jak również wspierana przez Polską Grupę Użytkowników Linuksa. Celem tego wydarzenia jest integracja środowiska programistów Pythona, jak również środowisk biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych. Dzięki ciekawym pozycjom w agendzie i przede wszystkim luźnej, weekendowej formule PyCon PL przyciąga kilkuset uczestników, wśród których znaleźć można zarówno profesjonalistów, jak i osoby, które dopiero od niedawna programują w tym języku. Takie spotkanie to też świetna okazja by nawiązać nowe kontakty, odnowić stare, wymienić doświadczenie i podzielić się ze swoimi pomysłami na przyszłość. Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na tego typu konferencji, to zapewniamy, że warto.

Czytaj dalej »

PyCon PL 2015 - Call for Proposals

PyCon PL 2015 - Call for Proposals

Organizatorzy konferencji PyCon PL 2015 uruchomili Call for Proposals, czyli nabór na propozycję prelekcji, warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz innych aktywności konferencyjnych. Zaakceptowani prowadzący, którzy spełnią warunki przestawione w Call for Proposals, otrzymają darmowy bilet na konferencję. Termin zgłoszeń mija z dniem 15 lipca 2015.  

Czytaj dalej »

Polecamy

Partnerzy