Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Rzeszowscy RZEmieślnicy.IT spotkają się po raz trzeci

Rzeszowscy RZEmieślnicy.IT spotkają się po raz trzeci

Kolejna edycja konferencji programistycznej RZEmiosło.IT, która na stałe zagościła w kalendarzach specjalistów branży IT z regionu odbędzie się już 25.05.2019 r. w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie.

Blisko 300 zwolenników idei programowania mistrzowskiego, będzie szlifować "podejście rzemieślnicze" w pracy nad softwarem. Dewizą, która przyświeca wydarzeniu jest zwiększanie jakości tworzonego oprogramowania poprzez techniczny profesjonalizm i perfekcjonizm w dostarczaniu „czystego kodu”.

Organizatorami „RZEmiosła.IT” są członkowie rzeszowskich grup programistycznych Rg-dev oraz RRUG, a także firma PrimeBit Studio. W tym roku gościć będą ogólnopolskie sławy: Łukasza Szydło, Tomasza Nurkiewicza, Roberta Pankoweckiego, Norberta Wójtowicza, Szymona Pobiegę, Michała Młoźniaka, Jarosława Pałkę, Piotra Stappa, Michała Borkowskiego, Dorotę Owczarek oraz Szymona Kulca.

Zaproszeni eksperci przez inspirujące przykłady i praktyczne rady dzielić będą się swoją wiedzą i doświadczeniem w osiąganiu, zgodnie z zasadą "software craftsmanship”, najwyższego poziomu technicznej doskonałości pracy programisty.

W przerwach zaplanowany jest czas na wymianę kontaktów, poznanie prelegentów oraz innych uczestników.

Szczegółowy harmonogram spotkania znajdziecie na stronie: rzemioslo.it

Zapraszamy wszystkich deweloperów zainteresowanych doskonaleniem swojego „rzemiosła programistycznego”.

Polecamy

Partnerzy