W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Przygotowanie do egzaminu na certyfikat Cisco CCENT/CCNA

Przygotowanie do egzaminu na certyfikat Cisco CCENT/CCNA

Na jesieni do księgarń trafią dwa przewodniki, które pozwolą naszym czytelnikom przygotować się do certyfikatów Cisco CCENT/CCNA. Do publikacji dołączone zostały szkolenia video i pytania egzaminacyjne!

Oficjalny przewodnik. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat Cisco CCENT/ CCNA ICND1 100-101

Najnowsza edycja najlepszego przewodnika po certyfikacji. Zawiera aktualne treści, nowe ćwiczenia, 400 praktycznych pytań oraz 90 minut treningu wideo - plus CCENT Network Simulator Lite Edition z ćwiczeniami laboratyjnymi. Wendell Odom to jeden z najlepszych instruktorów i ekspertów, którego wskazówki pomogą w identyfikacji słabych punktów oraz poprawią zarówno Twoją wiedzę jak i  praktyczne umiejętności. Cisco CCENT / CCNA ICND1 100-101 to niezbędna pozycja aby odnieść sukces na egzaminie!

 

Cisco CCENT CCNA 100-101

 

Oficjalny przewodnik. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat Cisco CCNA/ Routing and Switching ICND2 200-101

Kolejna edycja najlepszego przewodnika po certyfikacji. Zawiera najbardziej aktualne treści, nowe ćwiczenia, 60 minut treningu wideo - plus CCNA Network Simulator Lite Edition z ćwiczeniami laboratoryjnymi. 

Cisco CCNA Routing and Switching (1)

Polecamy

Partnerzy