Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Konferencja testerzy.pl już 1.03.2019!

Konferencja testerzy.pl już 1.03.2019!

20 uznanych prelegentów, 6 ścieżek tematycznych wypełnionych inspirującymi wykładami oraz warsztatami, program mocno skoncentrowany na edukacji. Tak będzie wyglądała premierowa edycja Konferencji testerzy.pl, której Partnerem jest IT PWN.

Już 1 marca br. zapraszamy wszystkich fascynatów jakości na bezpłatne wydarzenie, które odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

O programie konferencji można powiedzieć krótko - edukacja. testerzy.pl jako prekursorzy polskiej gałęzi szkoleniowej poświęconej testowaniu od 12 lat podnoszą kompetencje specjalistów ds. jakości. Teraz swoje doświadczenie przenieśli na obszar konferencyjny. W Wasze ręce oddają starannie wyselekcjonowany program. Na konferencji spotkacie twórców i pracowników testerzy.pl, a także ich trenerów, rozpoznawalnych specjalistów, uznanych prelegentów polskich i zagranicznych konferencji. Adam Roman, Radek Smilgin, Bartosz Szulc, Kasia Balcerzak, Monika Braun, Jakub Rosiński, Kamila oraz Wojciech Gawrońscy - to tylko część z ekspertów, którzy pojawią się na wydarzeniu.

Zapraszamy zarówno przyszłych i początkujących testerów, zwolenników automatyzacji, jak i osoby ze szczebla kierowniczego oraz przyszłych kierowników testów. Naszym mottem jest "Lepsze testowanie dzięki lepszej edukacji" - dla każdego przygotowano możliwość nauczenia się czegoś nowego, zainspirowania lub przemyślenia pod kątem zmian. Organizatorzy chcą również ożywić kuluary i dać Wam szansę na nieskrępowaną rozmowę z prelegentami, ekspertami testerzy.pl oraz ze sobą nawzajem.

Agenda wydarzenia jest już dostępna na stronie: http://konferencja.testerzy.pl/agenda.

Rejestracja na wydarzenie zostanie otwarta 8 lutego br. o godzinie 11.00 na stronie konferencja.testerzy.pl. Ilość miejsc na konferencji i na warsztatach jest ograniczona. O udziale w wydarzeniu Organizatorzy zdecydują bazując na formularzu zgłoszenia, w którym zapytają o Waszą wiedzę oraz motywację do udziału w wydarzeniu. Osoby zakwalifikowane w następnym kroku będą mogły dokonać wyboru i zapisać się na wybrany warsztat. Ponieważ celem jest możliwie dobre dopasowanie grup do tematyki warsztatów, na każdy z nich odbędzie się osobna rekrutacja prowadzona przez prowadzących.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Polecamy

Partnerzy