Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Java czy Web Developer? Wybierz odpowiedni kurs dla siebie!

Java czy Web Developer? Wybierz odpowiedni kurs dla siebie!

Marzysz, żeby zostać programistą, ale nie chcesz ryzykować dużego wydatku na kurs programowania? Chcesz się sprawdzić i stawiać pierwsze kroki w kodowaniu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - kursy programowania I stopnia, podczas których w 4 dni nauczysz się podstaw programowania i sprawdzisz, czy ten zawód jest dla Ciebie! Wybierz kurs, który Cię interesuje i zmień swoje życie!

WEB DEVELOPER

Warsztaty „Web Developer – I stopień nauki programowania” są organizowane dla osób chcących poznać techniki oraz zagadnienia związane z tworzeniem projektów webowych prezentowanych w Internecie, m.in. strony, sklepy, fora, blogi. To doskonała okazja, żeby sprawdzić, czy programowanie jest dla Ciebie.

https://www.facebook.com/events/198765247531107/

 

JAVA DEVELOPER

Kurs "Java Developer - I stopień nauki programowania", organizujemy dla wszystkich osób chcących poznać techniki oraz zagadnienia związane z implementacją graficznych interfejsów wykorzystujących połączenie z bazą danych takich jak aplikacja do rezerwacji w przychodni lekarskiej, system ewidencji pracowników w firmie, komunikator między użytkownikami sieci społecznej.

https://www.facebook.com/events/1084036471738552/

 

Skontaktuj się z Reaktor PWN: reaktor@pwn.pl

Polecamy

Partnerzy