Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Hackowanie samochodów, darknet i cyberataki - konferencja CONFidence w Krakowie

Hackowanie samochodów, darknet i cyberataki - konferencja CONFidence w Krakowie

Zbliża się CONFidence 2018, kolejna edycja jednej z najpopularniejszych konferencji dla specjalistów IT security w Polsce. Techniczne prezentacje, kontrowersyjne tematy, światowej sławy prelegenci i wiele więcej -  już 4 i 5 czerwca w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

W agendzie nie zabrakło najbardziej aktualnych tematów ze świata security. Eksperci będą mówić między innymi o cyberprzestępczości, pentestach, bezpieczeństwie w chmurze czy hackowaniu robotów i samochodów. Poruszą różne zagadnienia skupiające się na spojrzeniu zarówno z perspektywy offensive, jak i defensive - niektóre z wykładów można będzie zobaczyć wyłącznie na żywo na CONFidence, nie będą nigdzie indziej rozpowszechniane!

 

Międzynarodowi eksperci na scenie

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach prelegentów znanych z popularnych, zagranicznych konferencji oraz doświadczonych ekspertów pracujących dla wiodących firm z branży IT i organizacji rządowych z całego świata.

 

Na CONFidence 2018 wystąpią między innymi:

  • Michał Purzyński (Mozilla)
  • Dani Goland (VirusBay)
  • Ido Naor (KasperskyLab)
  • Sławomir Jasek (SecuRing)
  • Adam Zabrocki (Microsoft)
  • Maxim Goryachy (Positive Technologies)
  • Dmitry Sklyarov (Positive Technologies)
  • Adam Haertle (ZaufanaTrzeciaStrona.pl)
  • Adam Lange (najlepszy prelegent CONFidence 2017!)

 

Niepowtarzalna atmosfera i spotkanie społeczności

CONFidence nie jest typową, sztywną konferencją - wykładom towarzyszy mnóstwo okazji, by poznać prelegentów osobiście i wymienić się doświadczeniami z innymi specjalistami.

Wspólne rozwiązywanie zadań w konkursie Treasure Hunt, prezentacje organizowane przez przedstawicieli społeczności w Community Corner, otwarty Chillout Zone i klimatyczne After Party. To tylko kilka propozycji, które łamią bariery i otwierają pole dla najbardziej burzliwych dyskusji, często stając się źródłem ciekawych projektów lub nowych zespołów.

 

Tańsze bilety dla czytelników 

Udział w CONFidence to szansa na spotkanie z pasjonatami tematyki cyberbezpieczeństwa i czerpanie wiedzy od najlepszych! Specjalnie dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i kontakty w branży IT security organizatorzy przygotowali specjalną promocję - bilety 15% taniej z kodem rabatowym: MP_ITPWN15

 

Agenda, bilety i więcej informacji na: https://confidence-conference.org/ 

Polecamy

Partnerzy