Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


ECDL Advanced na skróty. Edycja 2015

ECDL Advanced na skróty. Edycja 2015

Książka wychodzi naprzeciw wymogom certyfikatu ECDL Advanced, Syllabus v. 2.0. Oparta jest na praktycznych przykładach. Treści zawarte w książce są instruktażem i opisem zadań praktycznych wykonywanych w aplikacjach pakietu Microsoft Office 2013. Książka w prosty sposób przedstawia najważniejsze zagadnienia zgodne z wymogami do certyfikatu ECDL Advanced.

W książce znajdziesz cztery działy:

A1 Zaawansowane przetwarzanie tekstów

A2 Zaawansowane arkusze kalkulacyjne

A3 Zaawansowane użytkowanie baz danych

A4 Zaawansowana grafika menedżerska i prezentacyjna

Książka objęta została patronatem ECDL

ECDL SHORT LOGO WITH REGISTRATION_CMYK

Informacja o autorach:

Alicja Żarowska-Mazur absolwentka Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej oraz Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Jest egzaminatorem ECDL oraz trenerem IT. Autorka wielu książek z dziedziny informatyki. Pracuje jako grafik komputerowy. Miłośniczka literatury fantastycznej, gier planszowych i logicznych.

Waldemar Węglarz absolwent Wydziału Matematyczno-Fizycznego oraz Humanistycznego Akademii Pedagogicznej w Krakowie.Trener IT, nauczyciel przedmiotów informatycznych. Od 2009 roku prowadzi w Krakowie własną firmę szkoleniową. Lubi wycieczki górskie, zimowe wypady na narty, muzykę Moby’ego i prozę Sapkowskiego.

 

Polecamy

Partnerzy