Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


AutoCAD 2020 / LT 2020 (2013+)

AutoCAD 2020 / LT 2020 (2013+)

Poznaj nowy podręcznik użytkowania systemu AutoCad – podstawy projektowania.

Podręcznik zawiera podstawowy kurs projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D oraz drukowania dokumentacji wyrobów dowolnej branży w podziałce 1:1 za pomocą programów: AutoCAD lub AutoCAD LT. Został napisany za pomocą wersji 2020, ale do nauki można używać programów nowszych lub starszych (nie starszych niż AutoCAD 2013), w polskiej lub angielskiej wersji językowej. Podręcznik umożliwia efektywną naukę metodą samokształcenia.

Te „Podstawy”, to nie są jedynie „Pierwsze kroki”To metodycznie poprawne i zweryfikowane tysiącami godzin zajęć efektywne ćwiczenia i absolutne minimum wiedzy teoretycznej, pozwalające na samodzielne zrealizowanie wszystkich etapów projektowania 2D i utworzenie poprawnego projektu, tzn. łatwego do modyfikacji, która jest istotą procesu projektowania.

Książka zawiera starannie przemyślane ćwiczenia, oparte są na trzydziestoletnim doświadczeniu Autora zarówno dydaktycznym, jak i zdobytym w przemyśle. Pozwalają nabrać nawyków umożliwiających pracę maksymalnie efektywną. Stosowany jest poprawny język techniczny.

Integralną częścią książki są, zwiększające radykalnie efektywność kształcenia, przykłady i zadania, które można nieodpłatnie pobrać poniżej.

Polecamy

Partnerzy