W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Rozpoczęcie współpracy z Fundacją IT Leader Club Polska

Rozpoczęcie współpracy z Fundacją IT Leader Club Polska

Fundacja IT Leader Club Polska to pierwsza niezależna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest propagowanie idei odpowiedzialnego podejścia do zarządzania informatyką oraz aktywny wpływ na jej kształt w Polsce. Fundacja skupia wokół siebie ponad 3000 liderów IT, którzy aktywnie uczestniczą w szeregu ważnych dla dziedziny wydarzeń.

W ramach zainicjowanej przez zespół IBUK Libra współpracy z Fundacją, Wydawnictwo Naukowe PWN zostało Społecznym Partnerem Merytorycznym organizowanej przez nią Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej. Patroni Honorowi Akademii to m.in. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Politechnika Warszawska, za program i koncepcję odpowiada prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Dostęp do materiałów merytorycznych zapewnia słuchaczom IBUK Libra, oferując kilkadziesiąt książek specjalistycznych w języku polskim. Słuchacze otrzymają również specjalne karty rabatowe ze zniżką 15% na zakupy w księgarniach PWN.

Uczestnicy Akademii biorą udział w profesjonalnych prelekcjach, wykładach oraz praktycznych warsztatach z zarządzania IT. Na zakończenie zaplanowano uroczystą Galę wręczenia dyplomów, która odbędzie się w salach konferencyjnych Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Informacje o „IT Leader Club Polska” pojawią się wkrótce na naszym portalu dla specjalistów IT http://it.pwn.pl/. W planach – mailing do bazy użytkowników Fundacji na temat nowości wydawniczych WN PWN. Nie wykluczamy również wydania wspólnej publikacji.

Polecamy

Partnerzy