W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Grupa Sage w WN PWN – nowości wydawnicze 2015

Grupa Sage w WN PWN – nowości wydawnicze 2015

Wydawnictwo Naukowe PWN nawiązało współpracę z firmą Sage, która nie tylko jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP w Europie i na świecie, lecz także światowym liderem wśród dostawców oprogramowania wspierającego zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Nakładem PWN ukazały się właśnie trzy publikacje o programach Sage, są to: Kurs księgowości komputerowej, Kurs kadry i płace. Edycja 2015. oraz Poradnik przedsiębiorcy. Sage Symfonia Start KRiR i ryczałt. Wszystkie pozycje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.

 

Pierwsza z nich to podręcznik do samodzielnej nauki obsługi najpopularniejszego programu do ewidencji księgowej Sage Symfonia. Książka została napisana na podstawie materiałów wykorzystywanych w trakcie szkoleń z obsługi tego programu. Krok po kroku przedstawia kolejne etapy użytkowania systemu księgowego. Zawiera wiele praktycznych przykładów zaczerpniętych z praktyki księgowej zilustrowanych zrzutami ekranu. Znajomość programu księgowego Sage Symfonia to najczęściej wymieniane kryterium oceny kwalifikacji pracowników na stanowiska księgowe.

Druga z wymienionych pozycji to kompendium wiedzy umożliwiające opanowanie czynności kadrowo-płacowych. Podręcznik napisany został na podstawie materiałów szkoleniowych z zakresu obsługi programu Sage Symfonia Kadry i Płace. Autorki tej publikacji bardzo przystępnie opisują sposób wykonywania czynności związanych z obsługą kadrowo-płacową firmy.

Trzecia książka zawiera przydatną wiedzę o działalności gospodarczej (sprzedaż, zakup, zarządzanie pracownikami i majątkiem) oraz kurs obsługi programu wspomagającego zarządzanie małym przedsiębiorstwem - Sage Symfonia Start.

W Polsce firma Sage od ponad 20 lat dostarcza menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Oferuje systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem każdej wielkości: Sage Symfonia Start (dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością), Sage Symfonia (dla firm rozliczających się pełną księgowością), Sage Symfonia ERP (system ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw), Sage X3 (zaawansowany system ERP).

Polecamy

Partnerzy