W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Aplikacja mobilna słownika PWN-Oxford już dostępna

Aplikacja mobilna słownika PWN-Oxford już dostępna

Wydawnictwo Naukowe PWN wystartowało z aplikacją mobilną słownika angielsko-polskiego i polsko-angielskiego PWN-Oxford.  

Nowoczesna nauka języków obcych nie może się dziś obyć bez udziału nowoczesnych technologii – i bardzo dobrze! Dzieci, młodzież, a także dorośli uwielbiają techniczne nowinki, dlatego Wydawnictwo Naukowe PWN wyszło naprzeciw tym upodobaniom. Od teraz ten najlepszy słownik multimedialny jest dostępny w aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS i Android.

Koniec z wertowaniem grubych tomów słowników! Teraz wszystko jest dostępne w aplikacji mobilnej PWN-Oxford. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki aplikacji mobilnej największy na rynku, nowoczesny, urozmaicony słownik polsko-angielski i angielsko-polski PWN-Oxford możemy mieć teraz zawsze pod ręką choćby w telefonie. Co więcej, można z niego korzystać nawet, gdy nie mamy dostępu do sieci. Sam słownik pracuje bowiem w trybie off-line, połączenia z siecią wymaga jedynie odtworzenie nagrania.

Jeśli pasją Twojego dziecka, przyjaciela lub partnera są języki obce, może to być dla niego nieoceniony i wyjątkowy prezent, z którego będzie korzystał z radością.  PWN-Oxford w mobilnej aplikacji może być świetnym pomysłem na mądry prezent pod choinkę. Przyda się w każdej sytuacji – w szkole i w podróży.

Program oferuje:

• 1 000 000 angielskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów;

• specjalistyczne terminy z ponad 100 dziedzin oraz słownictwo o różnym zabarwieniu stylistycznym i emocjonalnym;

• praktyczne przykłady używania danego słowa lub zwrotu, w przejrzystej i czytelnej strukturze hasła;

• mechanizm tworzenia ulubionych zbiorów haseł;

• mechanizm wyszukiwania jest prosty i jasny. Nie brakuje też rozmaitych atrakcji, np. idiomu dnia (codziennie nowy – stąd warto jak najczęściej korzystać z aplikacji). Każdy może poznać zarówno brytyjską, jak i amerykańską wymowę haseł (do tego niezbędny jest dostęp on-line).

Zachęcamy do zakupu aplikacji w sklepie Google Play a także w App Store.

Partnerem strategicznym aplikacji jest Bank Zachodni WBK.

Polecamy

Partnerzy