Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


Aktualności z branży

Wydawnictwo Naukowe PWN otwiera nowy biznes w sektorze IT

Wydawnictwo Naukowe PWN otwiera nowy biznes w sektorze IT

Blisko 34 mld zł – zgodnie z przewidywaniami PMR Research w przeciągu pięciu lat taką wartość  osiągnie polski rynek IT. Dynamika rozwoju przekłada się na jakość kadr – w 2016 r. Polska znalazła się na 3. miejscu w rankingu programistów Hacker Rank. Pojawia się tylko jeden problem: już teraz w Polsce brakuje ponad 50 tys. nowych pracowników IT. I będzie brakowało ich coraz więcej.

Czytaj dalej »

Praktyczna inżynieria wsteczna - spotkanie autorskie

Praktyczna inżynieria wsteczna - spotkanie autorskie

W związku ze zbliżającą się premierą książki "Praktyczna inżynieria wsteczna. Metody, techniki i narzędzia", zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie, na którym będzie można spotkać autorów publikacji, porozmawiać na temat dzieła ( i nie tylko ) oraz zdobyć egzemplarz książki oraz podpisy autorów.

Czytaj dalej »

Testwarez już po raz 11-sty

Testwarez już po raz 11-sty

W dniach 28-30 września 2016 w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu odbędzie się kolejna, już jedenasta edycja TestWarez.

Testwarez to przestrzeń umożliwiająca wymianę doświadczeń i podjęcie dyskusji na temat problemów i trendów w testowaniu oprogramowania.
Wśród prelegentów i uczestników konferencji są zarówno osoby o wielkim doświadczeniu w testowaniu, jak i początkujący, praktycy i teoretycy, menedżerowie i pracownicy szeregowi; co daje niepowtarzalną szansę na wszechstronną i konstruktywną dyskusję.

Formuła konferencji pozwala na swobodny dialog zarówno podczas wystąpień i paneli dyskusyjnych, jak i w kuluarach – do tego dojdą w tym roku nowe rozwiązania umożliwiające jeszcze większą interakcję i integrację uczestników.

Czytaj dalej »

Polecamy

Partnerzy