Księgarnia PWN

   

   

   

   

   

   

   

   

.

.

Bezpłatny newsletter


4Developers 2019

4Developers 2019

Rusza kolejna edycja największego Festiwalu Technologicznego w Polsce

2200 uczestników i niemal 100 cenionych ekspertów z branży IT w jednym miejscu. Przed nami ogromne, interdyscyplinarne spotkanie polskiej społeczności programistycznej. W ciągu jednego dnia specjaliści i pasjonaci IT będą mogli uczestniczyć w niemal 100 praktycznych prelekcjach. Już

8 kwietnia 2019 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja 4Developers 2019!

 

Interdyscyplinarność to domena Festiwalu
4Developers wyróżnia niezmienna od lat formuła - kilkanaście ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Różne technologie i najświeższe tematy z branży IT w jednym miejscu. Każdej ze ścieżek tematycznych towarzyszy grono ekspertów, którzy dbają o wysoki poziom merytoryczny przedstawianych w agendzie tematów. Na Festiwalu gromadzą się liczni przedstawiciele społeczności programistycznych z całej Polski – to niepowtarzalna okazja, by zawrzeć nowe znajomości i być na bieżąco z trendami ze środowiska IT.

 Festiwalowy charakter 4Developers wynika przede wszystkim z otwartej atmosfery, która panuje podczas wydarzenia. Na tej konferencji eksperci chętnie dyskutują

z uczestnikami, a prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu, niezapomniane i bogate w networking Before Party oraz festiwalowe atrakcje sprawiają, że nawiązywanie nowych znajomości staje się niesłychanie proste!

 

Cloud Computing i Data Science – nowości w agendzie

 Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2019, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT. Każdy ekspert czuwa nad konkretną ścieżką tematyczną. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach 13 różnych ścieżek!

 

.NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds,

Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, Data science,

Java, JavaScript, PHP, Python, Mobile, Soft Skills & business relations

 

W Radzie Programowej 2019 pojawią się:

 

Maciej Aniserowicz, Bartek Glac,

Michał Bartyzel, Jakub Wasielak, Tomasz Ducin,

Joanna Lamch, Łukasz Łuczak, Mateusz Pusz, Mariusz Gil,

Jakub Pilimon, Janusz Kamieński, Sławomir Sobótka, Marcin Szeliga

 

Jakie nowości w tegorocznej agendzie?

Po raz pierwszy na Festiwalu 4Developers pojawią się ścieżki: Cloud Computing

i Data Science. Natomiast swój wielki powrót będzie mieć ścieżka Mobile, którą przygotuje Joanna Lamch. To wyjątkowa edycja, ponieważ każda z przygotowanych dla Was ścieżek dotyczy odmiennej tematyki!

Polecamy

Partnerzy