W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

Agile Wall. Narzędzia Visual Management w metodach Agile

     

Brak komunikacji jest często podawany jako numer jeden na liście przyczyn porażek projektów informatycznych.                            

agila_wall

Agile Wall. Narzędzia Visual Management w metodach Agile, autorstwa Krystiana Kaczora odpowiada na ten problem.

W bezpłatnym eBooku prezentujemy odpowiedzi na pytania i problemy:czym jest Visual Management, jak możesz szybko zrozumieć sytuację i podjąć właściwą decyzję, jakie informacje mogą znajdować się na agile wall i jak korzystać z tego narzędzia.

Dostaniecie także gotowe do wykorzystania pomysły i poznacie praktyki innych zespołów.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 („Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji udostępnianych przez Spółkę produktów lub usług oraz marketingu towarów i usług własnych Spółki (w formie tradycyjnej), a w przypadku wyrażenia odrębnych zgód – w celach objętych oświadczeniem. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Twój adres e-mail jest nam potrzebny wyłącznie po to, by wysłać Ci bezpłatny e-book oraz newslettery. Pod żadnym pozorem nie udostępnimy Twojego adresu e-mail nieupoważnionym osobom ani firmom. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów klikając w link na końcu każdego z nich.

Partnerzy