W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
X

Księgarnia PWN

Adam Roman, „Testowanie w cyklu życia oprogramowania”

Zapraszamy do pobierania rozdziału z książki Adama Romana „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia”. Dzięki udostępnionemu fragmentowi dowiecie się Państwo więcej na temat testowania w cyklu życia oprogramowania. Autor porusza takie kwestie, jak modele wytwarzania oprogramowania, weryfikacja i walidacja, opisuje poziomy testów i ich typy.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 („Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji udostępnianych przez Spółkę produktów lub usług oraz marketingu towarów i usług własnych Spółki (w formie tradycyjnej), a w przypadku wyrażenia odrębnych zgód – w celach objętych oświadczeniem. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Twój adres e-mail jest nam potrzebny wyłącznie po to, by wysłać Ci bezpłatny e-book oraz newslettery. Pod żadnym pozorem nie udostępnimy Twojego adresu e-mail nieupoważnionym osobom ani firmom. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów klikając w link na końcu każdego z nich.

Książka Adama Romana to idealna pomoc dla przygotowujących się do egzaminów ISTQB na wszystkich poziomach zaawansowania.

Partnerzy